TIP KURÝRA: Do Budějc na sicilskou kávu

Chuť a vůni pravé sicilské kávy lze už několik let ochutnat i v Českých Budějovicích. Jedna z kaváren na hlavním náměstí ji připravuje z kávy Arabicaffe a zákazníci si její chuť nemohou vynachválit! 

Ochutnat tu můžete malé ristretto, espresso, cappuccino, ale i mražené sladké crema caffe, které je typické pro Sicílii, a další druhy kávových nápojů. Co možná nevíte je, že kávu arabicaffe.cz si v kavárně můžete zakoupit i domů nebo do práce. A to v podobě zrnkové kávy, mleté kávy nebo některých kapslí. 

Vedle výborné kávy a osvěžujících alkoholických a nealko nápojů nabízí Caffè Siciliana di Alfio Conti také pizzu a dezerty. Některé druhy pizzy obsahují produkty ze Sicílie, které si mohou čeští zákazníci objednat na webu www.sicilskespeciality.cz. Tam je široká nabídka rybích specialit vynikající chuti, vína a například i sladkých krémových pomazánek z pistácií, mandlí nebo lískových oříšků. Už se vám sbíhají sliny? Zajděte! Nebo nakupujte on-line!

Kavárnu Caffè Siciliana di Alfio Conti najdete na náměstí Přemysla Otakara ll. 84/24 v Českých Budějovicích. Během léta je otevřena pouze její předzahrádka před prodejnou Kamzík. Od července se zde budou podávat i teplá jídla.

Komentáře - Kurýr IN

0 Komentáře
Všechny komentáře

Komentáře - Facebook - Kurýr MEDIA

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE

0
Článek můžete komentovat ZDEx
()
x